Reklamı Kapat
Reklamı Kapat
 
Ana Sayfa / Teslimat Ve İade

basariliogrenciler.com'un en büyük önemi kullanıcıların güvenliğine dikkat etmesi ve siparişlerinizi verdiginiz andan itibaren ödeme bilgilerinizin doğruluk payını incelemesidir. Bu sebeple ilk olarak siparişinizin onay aldığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda basariliogrenciler.com'dan yapmış olduğunuz alısverişler,siparişin banka onayının sağlıklı bir şekilde alınması durumunda atılan e-mailden sonraki 6 ila 24 saat içerisinde kargoya verilir.

SİPARİŞLERİM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Tüm Türkiyede en geç 2 ila 5 gün (resmi tatiller ve pazar günleri hariç) elinize ulaşmaktadır. Yurtdışında ise kargo opsiyonunuza göre 5 ila 28 gün arasında teslim edilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Siparişleriniz PTT Kargo ile size ulaştırılır.

TESLİMAT VE KARGO ÜCRETLERİ

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler PTT Kargo güvencesiyle adresinize teslim edilecektir.

SİPARİŞLERİNİZ ELİNİZE ULAŞMADI MI?

Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için 'a yazabilir veya müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

İade etmek amacıyla göndermiş olduğunuz ürünlerde eksiksiz olması gereken öğeler asağıdaki gibi olmalıdır:

  • Ürünün irsaliyeli faturası/fatura veya irsaliyesi(tüm nüshaları ile)
  • Hediye nitelikli ürünlerin de iade edilebilmesi için muhakkak faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
  • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu,ambalaji,mevcutsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

    NOT:Bu öğelerden herhangi birinin eksik olması halinde ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri hizmetlerimize gelen ürünlerin iade koşullarına uygun teslim edilmesi halinde ürün bedelinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2 iş günü  içerisinde hesabınıza yansımaktadir.

NASIL İADE EDECEĞİM?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi adresine mail atarak bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafindan iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paketi tarafımıza gönderin. Onay bilgisi size telefon veya mail ile bildirilecektir.Teknik servisimize gelen ürünlerin iade kosullarına uygun ulaştirılması durumunda ürün bedellerinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır.

Teslimat sırasında tespit edilen hasarlı veya bozuk ürünlerin geri gönderimi sırasında teslimatı yapan kargo firması (anlaşmalı firma olduğu için) tercih edilmelidir. Başka kargo şirketleriyle gönderilen ürünlerin kargo ücretleri tamamen göndericiye aittir.

  • basariliogrenciler.com daki HAKLARINIZ

basariliogrenciler.com'de bir ALPİN PROMOSYON KIRTASİYE servisi olarak tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktayız. Bu anlamda basariliogrenciler.com alışverişleriniz esnasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle ele alınmakta ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Soru ve sorunlarınız için lütfen basariliogrenciler.com müşteri destek merkezi ile bağlantı kurunuz.

SORUNUZUN YANITINI BULAMADINIZ MI?

  • basariliogrenciler.com Müşteri Hizmetleri yetkililerine e-posta ile ulaşın.
  • basariliogrenciler.com Müşteri Hizmetleri'ni arayın.